Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kde to je 2 - odpověď

Zapomenuté Třískersko

 

img_0164.jpgV této rubrice budu průběžně zveřejňovat staré fotografie ze Tří Seker, Krásného, Hutí, Slatiny i širšího okolí s místy, která zanikla, či se podstatným způsobem změnila.  Pokud máte i vy ve svém archivu staré fotografie Třísekerska, byla bych ráda za jejich zaslání, abych mohla vytvořit soubor se zapomenutou podobou této oblasti. Oskenované fotky můžete zaslat na e-mailovou adresu: larova(zavinač)tri-sekery.cz nebo na  larova(zavinač)seznam.cz Těším se na vaše příspěvera213.jpgvky.

Dnešní nahlédnutí

na zanikou podobu Tří Seker je podstatně snazší než to minulé. Z tohoto stavení nezůstala ani cihla a na jeho místě již stojí dům nový. Poznáte kde to je?

Foto: archiv Dagmar Kneřová, archiv obce

Kdo typoval stejně jako Karel Jirman - měl pravdu. Jedná se o bývalé hospodářské stavení, naproti přes cestu bydlí Kocábovi. Dnes na pozemku stojí domek Hrbkových. ts-d124-2012-p1011147.jpgNepodařilo se mi udělat fotku ze stejného pohledu, jako jsou staré fotky, z téhle strany je domek vidět lépe.

Foto: M.. Lárová

 

Komentáře

Přehled komentářů

Kde to je 2

Karel Jirmann, 24. 5. 2012 20:48

Ahoj všichni Sekeráci a přátelé těchto stránek.
Já si myslím a dokonce si to pamatuju že jsme si tady hrály jako kluci.Vzadu vpravo byl chlév.Vepředu vpravo byla obytná část ale nikdo tam nebydlel bylo to ve špatném stavu a celé podmáčené.
Dnes tam je nový dům a bydlí tam Hrbkovi.
Vlevo bydleli Vondrákovi dnes Szotétovi.
Je to tak nebo se pletu ??