Jdi na obsah Jdi na menu
 


22. 12. 2012

Kde to je 33 - u nás

docu000321a.jpg 

Chtěla bych využít tuto minisérii dobových fotek a prostřednictvím fotky, na které jsem zachycena u svého prvního vánočního stromku, bych chtěla popřát všem příznivcům Třísekerska krásné a spokojené vánoce. Přeji vám, stejné jiskřičky v očích, jaké vyřazují mým rodičům na této fotce. Přeji vám, ať se můžete sejít se svými blízkými u svátečního stolu. Přeji vám úsměv a radost. Užijte si dny volna, které nám tyto svátky nabízí.

V roce 2013 vám přeji zdraví, bez toho se neobejdeme, ani štěstí by nemělo chybět, také dostatek finančních prostředků k zajištění svých potřeb, nemůžu opomenout lásku - ta je kořením života. Užívejte si nový rok plnými doušky.

Marie

 

Děkuji za přání k vánocům a do nového roku. Děkuji za podporu, za vaše příspěvky i nápady. Doufám, že svou přízeň těmto stránkám zachováte i v novém roce.

 

Komentáře

Přehled komentářů

Maruško díky

Vlasta, 25. 12. 2012 22:39

Chci popřát Tobě i Tvé rodině nejen k vánoční atmosféře, jen to nejlepší,zdraví,pohodu a stále tak dobré nápady i v příštím roce,vždyť Tvým nemalým činěním jsou tyto stránky hezčí a hezčí,děkuji.